Innowacyjna metoda leczenia żylaków VENASEAL

ROZWIĄŻ PROBLEM ŻYLAKÓW 

W Ars Medical innowacyjna metoda leczenia żylaków
SYSTEM ZAMYKANIA ŻYŁ VENASEAL™

Dr n. med. Krzysztof Wachal – specjalista chirurgii ogólnej i naczyniowej, operator zabiegu

PAMIĘTAJ

Żylaki mogą być objawem poważniejszego problemu – refluksu żylnego. Lekarz może Państwu pomóc w rozpoznaniu tego schorzenia. W zdrowych żyłach nóg znajdują się zastawki, które ukierunkowują przepływ krwi do serca. Refluks żylny występuje, gdy zastawki te przestają poprawnie działać, przez co krew płynie w odwrotnym kierunku (tzw. refluks) i zalega w żyłach podudzi. Objawy nieleczonego refluksu żylnego mogą z czasem ulec pogorszeniu.

Refluks w żyłach powierzchownych może wywoływać następujące oznaki i objawy w nogach: żylaki,uczucie ciężkości lub zmęczenia,ból, swędzenie, opuchliznę, otwarte rany skórne, skurcze, konieczność poruszania nogami.

PODEJMIJ LECZENIE
Terapia refluksu w żyłach powierzchniowych ma na celu ograniczenie lub zatrzymanie wstecznego przepływu krwi. Leczenie zmienionej chorobowo żyły poprawia ogólny przepływ krwi i łagodzi objawy. W przypadku niektórych pacjentów noszenie pończoch uciskowych wystarczy, aby zapewnić poprawę krążenia krwi. W innych przypadkach do usprawnienia przepływu krwi konieczne jest zamknięcie lub usunięcie zmienionej chorobowo żyły. W wyniku zamknięcia lub usunięcia zmienionej chorobowo żyły przepływ krwi jest skierowany do sąsiadujących zdrowych żył. Lekarz może pomóc w wybraniu najodpowiedniejszej dla Państwa metody leczenia.

SYSTEM ZAMYKANIA ŻYŁ VENASEAL™
System VenaSeal usprawnia przepływ krwi poprzez uszczelnienie bądź zamknięcie zmienionej chorobowo żyły. System dostarcza niewielkie ilości kleju medycznego do chorej żyły.Klej powoduje zasklepienie żyły, a przepływ krwi jest przekierowany do pobliskich, zdrowych żył.

Zapraszamy do kontaktu bezpośrednio z Opiekunem Pacjenta Operacyjnego pod nr tel. 784 577 162 lub 692 789 313.

Informacja E-recepta

Szanowni Państwo

Uprzejmie informujemy, że z dniem 1 stycznia każdy lekarz naszej palcówki wystawi elektronicznie  E receptę.

Co zyskasz dzięki e-recepcie?

-jeżeli przepisano Ci więcej leków, nie musisz prosić o odpis i nie utracisz refundacji — każdy lek możesz kupić w dowolnej aptece

-nie ma ryzyka, że otrzymasz niewłaściwy lek — e-recepta jest zawsze czytelna

-nie zgubisz jej — wszystkie e-recepty zapisują się na Twoim Internetowym Koncie Pacjenta

-zrealizujesz ją w każdej aptece w Polsce

 

W związku z tym, każde wypisanie recept wiązało się będzie z wizytą lekarską, nie będzie możliwości otrzymania recepty w Rejestracji Głównej !

Komunikaty