LABORATORIUM

Laboratorium – działające w ramach struktur Ars Medical – oferuje Państwu szeroki wachlarz badań diagnostycznych m. in. z zakresu: biochemii, hematologii, serologii, badania hormonów oraz badania markerów nowotworowych. W trosce o komfort naszych Pacjentów i jakość świadczonych usług korzystamy z najnowocześniejszych metod diagnostycznych. Stosowanie w pełni zautomatyzowanego sprzętu oraz systemu zamkniętego do pobierania krwi, gwarantuje Państwu bezpieczeństwo zabiegów laboratoryjnych i analiz medycznych. Wykwalifikowany personel zapewnia wysoką jakość wykonanych badań, a komputerowy system zabezpiecza sprawną i kompleksową obsługę.
Pracownia pracuje w systemie wewnętrznej kontroli jakości w ramach wdrożonego systemu zarządzania jakością wg normy ISO 9001:2015 oraz zewnętrznej kontroli jakości firmy RANDOX.

Zapraszamy w godzinach:

poniedziałek – piątek 0700 – 1900

sobota 0800 – 1300

Ostatnie pobranie krwi wykonuje się na 30 minut przed zamknięciem Laboratorium.

Informacja E-recepta

Szanowni Państwo

Uprzejmie informujemy, że z dniem 1 stycznia każdy lekarz naszej palcówki wystawi elektronicznie  E receptę.

Co zyskasz dzięki e-recepcie?

-jeżeli przepisano Ci więcej leków, nie musisz prosić o odpis i nie utracisz refundacji — każdy lek możesz kupić w dowolnej aptece

-nie ma ryzyka, że otrzymasz niewłaściwy lek — e-recepta jest zawsze czytelna

-nie zgubisz jej — wszystkie e-recepty zapisują się na Twoim Internetowym Koncie Pacjenta

-zrealizujesz ją w każdej aptece w Polsce

 

W związku z tym, każde wypisanie recept wiązało się będzie z wizytą lekarską, nie będzie możliwości otrzymania recepty w Rejestracji Głównej !

Komunikaty