ODDZIAŁ INTERNISTYCZNO – KARDIOLOGICZNY

Oddział Internistyczno-Kardiologiczny  to oddział świadczący usługi odpłatnie. Gwarantujemy leczenie oraz szybką, celną diagnostykę w zakresie chorób układu krążenia, przewodu pokarmowego, endokrynologii, zapewniamy leczenie uzależnień (alkohol, substancje psychoaktywne), leczenie chorób nowotworowych. Prowadzimy rehabilitację ogólnoustrojową i usprawnianie w przebiegu porażeń i niedowładów ze strony układu nerwowego, w zespołach bólowych kręgosłupa, chorobie zwyrodnieniowej stawów, stanach związanych z długotrwałym unieruchomieniem oraz po leczeniu operacyjnym kręgosłupa. Dysponujemy własną specjalistyczną bazą diagnostyczną – w ciągu 1 doby jesteśmy w stanie wykonać kompleksową diagnostykę laboratoryjną, endoskopową, radiologiczną łącznie z tomografią komputerową i rezonansem magnetycznym. Zapewniamy również kontynuację leczenia w wielu specjalistycznych poradniach na terenie placówki Ars Medical.

PERSONEL ODDZIAŁU:

dr Zygmunt Malinowski

Ordynator Oddziału

dr Waldemar Kaletka

Małgorzata Kułaczewska

Pielęgniarka Oddziałowa

Informacja E-recepta

Szanowni Państwo

Uprzejmie informujemy, że z dniem 1 stycznia każdy lekarz naszej palcówki wystawi elektronicznie  E receptę.

Co zyskasz dzięki e-recepcie?

-jeżeli przepisano Ci więcej leków, nie musisz prosić o odpis i nie utracisz refundacji — każdy lek możesz kupić w dowolnej aptece

-nie ma ryzyka, że otrzymasz niewłaściwy lek — e-recepta jest zawsze czytelna

-nie zgubisz jej — wszystkie e-recepty zapisują się na Twoim Internetowym Koncie Pacjenta

-zrealizujesz ją w każdej aptece w Polsce

 

W związku z tym, każde wypisanie recept wiązało się będzie z wizytą lekarską, nie będzie możliwości otrzymania recepty w Rejestracji Głównej !

Komunikaty